Vážení zákazníci, neskladové položky Makita expedujeme až v týdnu od 27.3. Děkujeme Vám za pochopení.

Stavební stroje

V naší nabídce naleznete spoustu výkonných a kvalitních stavebních strojů, které Vám zaručí dlouhou životnost. Tyto stroje Vám usnadní práci kolem Vašeho domu. Patří sem například různé míchačky na beton, které jsou pro stavbu nezbytné. Je často používaným nástrojem, kteý je třeba důkladnějí vybírat při následné koupi. Jejich velkou předností je opravdová kvalita za příznivé ceny, které Vám udělají radost. Jsou velice spolehlivé v tom, že si můžete být jisti optimálním namícháním směsi. Dále jsou pro Vás v kategorii stavební stroje připraveny rozbrušovací pily značek Dolmar a Makita. Značky Dolmar a Makita zaručují kvalitní pořízení – výkon a zpracování všech detailů. Rozbrušovací pily jsou vyvinuty podle nejnovějších technologických poznatků a uspokojí tak každého našeho zákazníka. Dále mezi stavební stroje patří také vibrační a zhutňovací technika.

Kvalitní a pevný beton

Rozhodli ste se pro stavbu domu, rekonstrukci baráčku nebo se setkáváte v profesi s vibrační a zhutňovací technikou, míchačkou na beton nebo rozbrušovací pilou? Míchačka Vám ušetří mnoho námahy při míchání betonu. Už žádné ruční míchání, po kterém Vás večer bolí záda a celé ruce. Nechte takovouto práci na moderní technice. Aby byl beton co nejkvalitnější, doporučujeme použití vibrační a zhutňovací techniky. Řezání obrubníků, potrubí, dlažby nebo kovových profilů i s tím Vám pomůžou rozbrušovací pily. Stavební stroje Vám ušetří mnoho námahy.

Známé značky se slevou

Kvalitní a spolehlivé stavební stroje za výhodné ceny. Takové zboží naleznete v naší nabídce. Vybrali jsme pro Vás známé a prověřen výrobce, jako je Dolmar nebo Makita. Výrobky těchto značek zajistí vysokou životnost. Využijte výrazných slev, které jsme pro Vás připravili k jednotlivým druhům. Nyní je jen na Vás, pro jaký druh se rozhodnete.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
9 110 Kč
Naše cena:
7 740 Kč
2300 W a 3800 ot/min zajišťují excelentní řezný výkon Aretace…
2.
Běžná cena:
6 109 Kč
Naše cena:
4 140 Kč
      Odolný pilový list s břity z tvrdokovu…
3.
Běžná cena:
5 180 Kč
Naše cena:
3 380 Kč
Dělicí pila, určená pro přesné řezání kovových trubek a profilů. …
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox