Řetězová pila Narex EPR 40-23, 2300W 65405200

Příslušenství pro úhlové brusky

Občas se některé častí nářadí opotřebují nebo nejsou doplňky součástí celkové dodávky. To se může stát i v případě úhlových brusek. Proto v nabídce máme příslušenství pro úhlové brusky. To Vám může práci usnadnit nebo sloužit jako bezpečnostní či ochranná pomůcka. Takové jsou třeba kryty na úhlovou brusku, kterých je v nabídce hned několik. Mezi další příslušenství jsme zařadili kartáče nebo praktický odsávací kryt.

Bezpečnostní kryt pro úhlovou brusku

Jak už bylo řečeno je v nabídce celá řada krytů pro úhlovou brusku. Slouží jako skvělá ochrana pro okolí, ale hlavně pro Vás jako uživatele. Pokud už jste brusku používali jistě víte, že při používání od ní často lítají jiskry. Ty mohou být nebezpečné nejen pro Vás, ale také pro okolí a osoby co se kolem Vám pohybují. Velké množství krytů z nabídky příslušenství pro úhlové brusky pasuje na nejrůznější modely. V nabídce nechybí ani odsávací kryty.

Pohodlí po celou dobu práce

Práce s úhlovou brusku může být po delší době velice náročná a nepohodlná. V nabídce příslušenství pro úhlové brusky jsou proto zařazeny rukojeti pro pohodlnější práci. Rukojeť je v některých případech i možné využít, pokud bruska nemůže být položená. Rukojeť upevníte závitem a hodí se pro různé modely a typy brusek. Patří mezi praktické příslušenství, které se určitě bude hodit.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
244 Kč
Naše cena:
196 Kč
2.
Běžná cena:
201 Kč
Naše cena:
171 Kč
  bruný papír se suchým zipem - FastFix pro EBV 130 E …
3.
Běžná cena:
234 Kč
Naše cena:
187 Kč
 Vhodné pouze pro stroje se systémem upínání X-LOCK. 
Cena
-
Zobrazeno 108 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox