Vážení zákazníci, neskladové položky Makita expedujeme až v týdnu od 27.3. Děkujeme Vám za pochopení.

Manipulační technika

V naší nabídce je pro Vás připraven široký sortiment manipulační techniky, která Vám velmi usnadní život. Usnadní Vám hlavně námahu a pomáhá velmi k převážení těžkých věcí. Mezi takovéto pomocníky patří například paletové vozíky, které jsou ideální k přemisťování manipulovaného zboží a různých zásob ve skladech. Paletové vozíky mají vysokou nosnost a tak stihnete převézt hodně věcí najednou, což je výhodou a nemusíte vynaložit tolik síly. Dále mezi manupulační techniku patří hodně známé ruční rudly, které jsou dvoukolové a vhodné jsou k přemisťování různých těžkých krabic či beden. Všechny rudly mají bytelné svařované konstrukce a unesou opravdu mnoho. Mimo jiné sem také patří hydraulické zvedáky, které jsou velmi vhodné k využití k práci v dílnách. Do manipulační techniky patří dále hřebenové zvedáky, jeřáby a vysokozdvižné zvedáky, permanentní magnety a třeba transportní plošiny.

Usnadnění téměř každé práce

Každý z nás si rád ulehčí práci, pokud to jde. Díky technice jako je, ruční rudl, paletový vozík nebo jeřáby a vysokozdvižné zvedák je možné přemísťovat nebo zvedat těžké předměty, palety a krabice. Většina této techniky je užívaná ve skladech, kde je zapotřebí neustála manipulace s výrobky a materiály nebo také stavbách. Technika je vybavena kolečky s plně pogumovaným povrchem a kvalitními ložisky. U nás si vyberete, ať už sháníte vybavení do dílny nebo používáte tuto techniku v profesi.

Skvělé ceny a zajímavé akce

 

Spokojený zákazník je pro nás důležitý, a proto jsme pro Vás připravili skvělé akce v podobě dárků k některým produktům. Lákavé dárky v podobě sad vrtáků, bitů nebo šroubováků naleznete právě u nás. Slevy jsou všude kolem a ušetří nám mnoho peněz. Proto jsme zlevnili některé zboží až o 30%. Nakupte si kvalitní a spolehlivou techniku od známých značek. 

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
6 771 Kč
Naše cena:
4 520 Kč
Ruční zvedák, určený ke zdvihání deskových materiálů, používaných při…
2.
Běžná cena:
6 058 Kč
Naše cena:
4 260 Kč
Pojízdný hydraulický hever, vhodný pro zdvihání vozidel se sníženými…
3.
Běžná cena:
1 617 Kč
Naše cena:
1 160 Kč
Přenosný sloupkový zvedák („panenka“), určený ke zdvihání břemen v…
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox