Vážení zákazníci, neskladové položky Makita expedujeme až v týdnu od 27.3. Děkujeme Vám za pochopení.

Hřebíkovačky

Hřebíkovače jsou vyrobeny v robustnějším provedení s dodatečnými ochrannými prvky pro dokonalou ochranu nářadí, zaručují vysokou životnost a stoprocentní výkon. Optimální tvar hřebíkovačů Vám usnadní práci a umpžní pracovat po delší čas. Ideálně je využijete při zařizování interiérů, výrobě rámů či nábytku. V naší nabídce je už připravena celá řada hřebíkovačů od známých výrobců, jako jsou např. Aircraft, Bosch nebo Makita. Ať jste domácí kutil nebo profesionál, určitě si přijde každý na své. Plnění zásobníků je rychlé a jednoduché, a proto obsluhu nářadí zvládne opravdu každý. Vaše práce bude precizní, hřebíkovače šetří Váš čas a práce bude opravdu efektivní.

Práce na plný výkon

Hřebíkovačky Bosch Vám umožní práci na plný výkon díky inovativní technologii Full force a to i při vysoké frekvenci úderů hřebíků. Dále je u tohoto nástroje možné nastavit jednotné nebo sekvenční hřebíkování. Nastavit samozřejmě můžete i hloubku zaražení. Hřebíkovačky jsou lehké a práci s nimi zvládne i kutilsky nadaná žena. V balení Vám přijdou také ochranné brýle. My dbáme hlavně na bezpečnost.

Pneumatické hřebíkovačky

Hřebíkovačky Vám nabízíme také pneumatické. Specializuje se na ně značka Bosch. Taková hřebíkovačky má navíc dodatečné bezpečností prvky. Také systém Wood Protection System, který zabrání úderům na prázdno. Pracujte naplno a bez únavy díky pohodlné konstrukci a designu hřebíkovaček.

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
3 090 Kč
Naše cena:
1 670 Kč
Kompaktní hřebíkovačka pro kolářské hřebíky 15 - 50 mm …
2.
Běžná cena:
27 990 Kč
Naše cena:
17 920 Kč
Aku bezuhlíková nastřelovací pistole 18 V XR Li-Ion s 2 pracovními…
3.
Běžná cena:
14 889 Kč
Naše cena:
11 320 Kč
Hřebíkovačka Makita AN943K 45-90mm Stroj pro hřebíky typu D v…
Zobrazeno 7 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox