Sada sekáčů SDS-max Makita /bal.6ks/ D-40565

Aku rádia

Určitě víte, že při dobré muzice jde práce úplně nejlíp. Právě z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili aku rádia, která využijete úplně kdekoliv a to i tam , kde není přísun elektrického proudu. Do naší nabídky jsme pro Vás připravili kvalitní a spolehlivá aku rádia od světově známého výrobce Makita. Tato rádia se pyšní kvalitním zvukem při přehrávání rozhlasu v pásmech FM/AM nebo souborů MP3. Připojit si k nim můžete externí přehrávače za pomoci konektoru Aux-in.

Kvalitní a spolehlivá aku rádia Makita!

Aku rádia mají výhodu v tom, že mají robustnější konstrukce a tím pádem jsou velmi odolné vůči pádu, stříkající vodě či létajícímu prachu. Díky těmto skvělým vlastnostem můžete rádia mít kdekoliv a to můžete být právě třeba na stavbě či v dílně. Vaše práce nyní může být příjemnější a to s hudbou, kterou máte nejraději.

Zajímavé ceny!

Do naší nabídky jsme pro Vás připravili vysoce kvalitní aku rádia, která můžete mít na jakémkoliv pracovišti, na mysli však máme různé dílny a stavby, kde běžné rádio být nemůže, protože by se s ním ihned něco stalo a rozbilo by se. Tato aku rádia se do takových prostředí naprosto hodí a jsou přímo ideální. Jsou odolná proti prachu, nárazu, pádu a  spoustě dalším rizikům. Pokud při práci rádi posloucháte hudbu, nechte se inspirovat naší nabídkou. Připravujeme pro Vás neustále zajímavé slevy, které se vztahují právě na aku rádia!

Zobrazit celý popis »

Nejprodávanější

1.
Běžná cena:
8 408 Kč
Naše cena:
7 570 Kč
Vysoce výkonný audiosystém – tuner DAB+/FM s digitálním…
2.
Běžná cena:
3 990 Kč
Naše cena:
3 030 Kč
Aku přehrávač s USB a Bluetooth Makita, Li-ion 10,8 V - 18 V - solo …
3.
Běžná cena:
4 290 Kč
Naše cena:
3 290 Kč
Aku přehrávač s Bluetooth Makita DMR203 solo Pracuje s Li-ion…
Zobrazeno 28 položek
On-line sklad
Ověřeno zákazníky
VÝHODY PRO VÁS
  • On-line sklad
  • Záruka vrácení do 14 dní
  • 90% zboží ihned skladem
  • Ověřeno zákazníky
  • Výrazné slevy a akce
ZÁKAZNICKÝ SERVIS 608 680 888 info@naradi-pro-firmy.cz Po - Pá 7:00 - 16:00
Nákup na splátky splatky essox